fbpx

Tasuta kohaletoimetamine alates 59€ ostult!

Meist

Plaksi on pisike hubane küla Haanjamaal, Rõuge vallas. Uskuge või mitte, kuid siin elab ametlikel andmetel vaid 18 inimest! Plaksi maastik, loodus, imelised vaated igal aastaajal, seisev aeg ja mõnus olemine – see on hingematvalt “hygge”, ütleksid meie skandinaavia semud. Plaksi on ka väga põhjamaine – kuna küla asub vahetult Suure Munamäe jalamil, tulevad siin aastaajad veidi hiljem, kui mujal Eestis, talved on alati mõnusalt lumised ja maasikaid saab noppida veel augustikuuski. Päris Nordic, või mis!? 

Ühtlasi on sügaval Plaksi külas meie juured: Plaxi poe perenaine olen mina, Hedi. Minu isa ja ema elavad Plaksi külas. Ja just minu isa Aivari käe läbi valmivad Plaxi metallist orignaaltooted. Kujunduse ja kontseptsiooni töötame välja koos, ikka nii, et minu poolt natuke disainivaistu ja issi poolt teostus. Olen ennast täiendanud erinevate Eesti Kunstiakadeemia koolitustega: Eluruumide projekteerimine ja kujundamine, Köögi projekteerimine ja kujundamine. Lisaks aastate jooksul sisustanud üle 15 kodu, tänu millele olen jõudnud arusaamale, et need viimased “väikesed” detailid mängivad tegelikult interjööris kõige suuremat rolli. 

Nagu enamus veebipoode, sai ka Plaxi tegelikult alguse meie enda vajadusest – soovisime sisustustooteid ja aksessuaare, mille abil kerge vaevaga teha lihtsalt “ruumist” hubane kodu. Mis sobiksid omavahel hästi kokku, erineksid masstoodangust ja lisaks hetkega igale toale värskust. Põhjamaise vaibiga tooted sobivad kaunistama nii linna-, kui maakodu.

Öko-Tex märgisega

Hindame väga Eestimaa puhast loodust ja soovime, et meie ettevõtlus ei tekitaks kahju keskkonnale. Näeme, kuidas isegi Haanja looduspargis raiutakse metsa - see vaatepilt on valus ja mõtlemapanev: mida täpselt jätame oma lastele ja lastelastele? Kuidas kompenseerida meie müüdavate toodete tootmise ja transpordi tõttu tekkiv ökoloogiline jalajälg?

Ohtlike materjalide- ja kemikaalivabad

Oleme sõlminud koostöökokkuleppe taastuvenergia ettevõttega Sunfarm Group, kes opereerib väikest, 300 kW päikeseparki. Sunfarmi tegevuse tõttu jääb iga kuu õhku paiskamata üle 30 tonni süsihappegaasi CO2, mis on võrdne umbes tulemusega, kui oleksime istutanud iga kuu 45 uut puud.

Kompenseeritud ökoloogilise jalajäljega

Töötame iga päev selle nimel, et meil oleks vähem plastikpakendeid ja rohkem taaskasutatud materjale nii toodetes, kui pakendites.

Kliendid

Meie enda väärtused on kindlalt paigas. Loodame, et Eestis leidub inimesi, kes neid jagavad. Just teid ootame oma headeks klientideks.

Shopping Cart